Apartmánový dom v Chorvátsku

Našou famóznou tvorbou a precíznou prácou sme sa dostali až za hranice Slovenska. Našim klientom bol majiteľ apartmánového domu v Chorvátsku.

Ich požiadavkou bolo vytvoriť fasádu, ktorá by perfektne ladila s prímorským štýlom a zároveň vytvárala dojem kamenného povrchu pomocou omietky Decorative stone.

Po dôkladnej analýze a konzultácii s klientom sme vypracovali návrh, ktorý by splnil ich očakávania. Našim cieľom bolo vytvoriť famóznu fasádu, ktorá by vynikala svojou jedinečnou estetikou a zároveň by bola odolná voči poveternostným vplyvom a dlhodobému opotrebeniu.

Ako vždy sme použili techniku tvarovania omietky Decorative stone, ktorá nám umožnila vytvoriť realistický kamenný vzhľad, textúry a detaily, ktoré dodali fasáde autentický charakter. Výsledkom našej práce je fasáda, ktorá vzbudzuje obdiv u všetkých návštevníkov a miestnych obyvateľov.

Kamenný vzhľad fasády dokonale ladí s prímorským prostredím a vytvára ilúziu tradičného stavebného materiálu. Naša spolupráca s klientom pri realizácii fasády na apartmánový dom v Chorvátsku bola veľmi úspešná a klient je nadmieru spokojný s výsledkom. Fasáda vytvorila unikátnu atmosféru a prispela k celkovému vzhľadu budovy.

Texty a obrázky z web stránky www.decorativestone.sk  a www.decorativestone.cz je možné zdieľať za licenčný poplatok 10.000€.