Francúzsky štýl fasády

Našimi technikami vieme prispôsobiť vzhľad fasády na akýkoľvek štýl. Jedným z obľúbených štýlov je francúzska fasáda, ktorá je nádhernou kombináciou elegancie a šarmu.

Konkrétne pri tejto sú steny pokryté brúsenou omietkou, ktorá im dodáva hladký a sofistikovaný vzhľad. Na niektoré časti domu, ako je sokel, balkón, terasa, stĺpy, oblúkové schodisko boli aplikované kamenné steny, ktoré pridávajú do celkového dizajnu pevnosť a trvanlivosť.

Vchod je zvýraznený a vytvára ohromujúci prvý dojem. Okná sú orámované vo vidieckom štýle, s jednoduchými a elegantnými detailmi. Orámovanie okien pridáva do fasády štipku rustikálnosti a prírodného šarmu.

Jedným z najvýraznejších prvkov na fasáde je reliéf páva. Tento reliéf je umiestnený na strategickej pozícii a pridáva do celkového vzhľadu fasády exotický a vzácny prvok. Páv je symbolom krásy a elegancie, čo vytvára pôsobivý dojem.

Texty a obrázky z web stránky www.decorativestone.sk  a www.decorativestone.cz je možné zdieľať za licenčný poplatok 10.000€.