O nás alebo prečo sa rozhodnúť pre nás?

Je veľmi dôležité si uvedomiť, že za krásou našich realizácií je predovšetkým práca našich realizátorov, ktorí fantasticky dokážu stvárniť tvar a farebnosť kameňa na nerozoznanie od originálu.

Naši realizátori sú naozaj majstri svojho remesla. Ich zručnosti a nadšenie pre výsledok je viditeľný na prvý pohľad.

Vedia, že fasáda je prvou vecou, ktorú si ľudia všimnú na dome a preto si dávajú záležať na každom detaile. Samozrejme, že by to bolo ťažké bez ich skúseností a vedomostí, pretože za každým krokom tejto práce sa ukrýva špecifický postup na dosiahnutie dokonalej fasády.

Práca našich realizátorov je o tvorbe a každý z nich má svoj vlastný štýl. Kreslenie a tvorba sú úžasným spôsobom ako vyjadriť svoju vlastnú kreativitu a fantáziu v ktorej sú nepochybne naši chalani jednotky.

Naši realizátori fasád sú skutoční majstri vytvárania nádherných fasád z omietky Decorative stone.

Sú vyškolení a majú bohaté skúsenosti v tomto odbore. Ich zručnosti a precíznosť im umožňujú vytvárať také detailné a realistické kamenné vzory, že je ťažké rozpoznať, či ide  skutočne o kameň alebo o omietku.

Každý z našich realizátorov fasád má zmysel pre detail a estetiku. Majú schopnosť vizualizovať, ako by mala fasáda vyzerať a pracovať s omietkou tak, aby vytvorili autentický vzhľad kameňa. Ich ručná práca je neoceniteľná, pretože každý kameň, ktorý vytvárajú, je jedinečný a originálny.

Ich práca je nielen technicky zručná, ale aj kreatívna. Sú schopní navrhovať a vytvárať unikátne vzory a kombinácie, ktoré prispievajú k originálnemu a osobitému vzhľadu fasády. Majú vášeň pre svoju prácu a sú hrdí na každú fasádu, ktorú vytvoria. Ich záväzok ku kvalite a profesionalite znamená, že každý projekt je pre nich výzvou, ktorej sa s nadšením zhostia.

Ak hľadáte niečo výnimočné pre svoju fasádu, naši realizátori fasád sú tu pre vás. Ich zručnosti a schopnosti vytvoriť kamenný vzhľad z omietky Decorative stone vám zabezpečia jedinečnú a nádhernú fasádu, ktorá bude okúzľovať vašich susedov a poteší vás na dlhé roky. Presvedčte sa sami a nahliadnite na naše realizácie

Texty a obrázky z web stránky www.decorativestone.sk  a www.decorativestone.cz je možné zdieľať za licenčný poplatok 10.000€.